Taśmy pakowe klejące

Taśmy pakowe do stosowania ręcznego lub maszynowego służą do zaklejania i zabezpieczania różnego rodzaju opakowań (kartonów, pojemników, opakowań foliowych itd.). Niezbędne przy pakowaniu towarów na czas transportu i magazynowania. Taśmy pakowe oferowane są w 3 rodzajach, ze względu na rodzaj zastosowanego na nich kleju:

  • kauczuk naturalny (solvent) - najwyższej jakości klej o bardzo dobrej przyczepności, odporny na działanie niskich temperatur do -30st. Zarówno klej jak i taśma foliowa charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością.

  • akryl - powszechnie stosowany klej z komponentów sztucznych o dobrej przyczepności,

  • kauczuk syntetyczny (hot-melt) - wysokiej jakości klej o bardzo dobrej przyczepności.

Taśma akrylowa bezbarwna 48/60

Taśma akrylowa bezbarwna 48/60

Mocna taśma pakowa stworzona na bazie kleju akrylowego, dzięki czemu ma dużą moc klejenia. Wytrzymała folia odporna na rozerwanie. Paczki obklejone taśmą akrylową są w pełni bezpieczne. Wykorzystywana też w pracach plastycznych.

Taśma akrylowa brązowa 48/60

Taśma akrylowa brązowa 48/60

Mocna taśma pakowa w kolorze brązowym. Warstwa spodnia folii pokryta jest klejem akrylowym, dzięki czemu cechuje się dużą siłą klejenia. Na wytrzymałość taśmy wpływa też nierozrywalna folia.

Taśma kauczuk naturalny solvent bezbarwna 48/66

Taśma kauczuk naturalny solvent bezbarwna 48/66

Mocna taśma pakowa, stworzona na bazie kauczuku naturalnego SOLVENT, dzięki czemu charakteryzująca się dużą siłą klejenia i wytrzymałością.

Taśma kauczuk naturalny solvent brązowa 48/66

Taśma kauczuk naturalny solvent brązowa 48/66

Mocna taśma pakowa, przydatna w wielu sytuacjach. Stworzona na bazie kauczuku naturalnego SOLVENT, co sprawia że charakteryzująca się dużą siłą klejenia i wytrzymałością.

Taśma kauczukowa brązowa

Taśma kauczukowa brązowa "SMART"

Taśma kauczukowa brązowa "SMART"48/66. Na kleju kauczukowym naturalnym, odporny na warunki atmosferyczne (wilgoć, niską i wysoką temperaturę). Mocna taśma pakowa, przydatna w wielu sytuacjach. Charakteryzuje się dużą siłą klejenia i wytrzymałością.

Taśma kauczukowa bezbarwna

Taśma kauczukowa bezbarwna "SMART"

Taśma kauczukowa bezbarwna "SMART" 48/66. Taśma wykonana na bazie kleju kauczukowym naturalnym, odporny na warunki atmosferyczne (wilgoć, niską i wysoką temperaturę). Mocna taśma pakowa, przydatna w wielu sytuacjach.

Taśma kauczukowa biała

Taśma kauczukowa biała "STAR"

Taśma kauczukowa biała "STAR" 48/66. Taśma koloru białego, wykonana na bazie kleju kauczukowym naturalnym, który odporny jest na zewnętrzne warunki atmosferyczne (wilgoć, niską i wysoką temperaturę).

Taśma naprawcza srebrna

Taśma naprawcza srebrna "TESA"

Taśma naprawcza(przemysłowa) " TESA" 48/50. Taśma koloru srebrnego/ siwego wykonana z włókien tworzywa PET/ bawełny na bazie kleju kauczukowym naturalnym. Taśma jest wodoodporna i bardzo mocna, stosowana do wszelakich napraw.

Kontakt do nas

ul. Zeusa 9
72-006 Mierzyn
+48 604 146 414
+48 91 852 18 89
+48 91 455 59 90
Email: biuro@westpack.pl

Pon - Pt: 8 - 15
Sob: zamknięte
Niedz: zamknięte

Więcej informacji

Wysyłka

Demo

Dostawy realizowane są terminowo w dowolne miejsca w kraju i na świecie.