Akcesoria do pakowania

W naszej ofercie posiadamy szereg przyborów ułatwiających pakowanie przy użyciu folii i taśm. Na liście naszych produktów znajduje się m.in. dyspenser do taśmy pakowej, który ułatwia aplikację taśmy regulując jej naciąg. Proponujemy również stojaki i uchwyty do folii stretch oraz napinacze taśmy polipropylenowej ułatwiające jej równomierne napięcie. Dzięki naszym produktom pakowanie staje się bezproblemowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dyspenser do taśmy pakowej (zaklejacz)

Dyspenser do taśmy pakowej (zaklejacz)

Dyspenser to urządzenie służące do szybkiego rozwijania i naklejania taśmy pakowej, polecany do profesjonalnych zastosowań. Urządzenie wykonane z tworzywa oraz metalu, dzięki czemu jest odporne na uderzenia i upadki. Wygodny ergonomiczny uchwyt sprawia, że nie obciąża nadgarstków nawet podczas długotrwałej pracy. Bardzo łatwy w obsłudze - taśmę aplikuje się jednym ruchem, urządzenie automatycznie odcina i poprawia nierówności. Ostre ząbki z hartowanej stali odcinają taśmę za jednym pociągnięciem. Przeznaczony do taśm o szerokości do 48mm i długości do 66m.

Napinacz taśmy polipropylenowej PP

Napinacz taśmy polipropylenowej PP

Napinacz do taśm polipropylenowych, przystosowany do szybkiego i łatwego łączenia taśmy przy użyciu zapinek drucianych i plastikowych. Przydatny przy pakowaniu kartonów oraz średniej wagi towaru na paletach. Maksymalna szerokość taśmy 19 mm.

Stojak na folię stretch - szer. 50cm

Stojak na folię stretch - szer. 50cm

Stojak/uchwyt do folii stretch ułatwia owijanie palet i paczek folią. Wykonany z metalu wysokiej jakości. Na górnej części zamontowana guma ułatwiająca trzymanie i rozwijanie folii. Produkt zapakowany w estetyczne pudełko kartonowe.

Uchwyt do folii stretch - szer. 10cm

Uchwyt do folii stretch - szer. 10cm

Plastikowy uchwyt do folii stretch ręcznej jest ergonomiczny, poręczny i łatwy w użyciu. Nie ślizga się w dłoni. Korzystając z proponowanego uchwytu można zaoszczędzić na zużyciu folii, z tego względu,że standardowa folia stretch rozciąga się nawet do 160%. Dzięki użyciu uchwytu, taki naciąg jest możliwy przy użyciu niewielkiej siły.

Stojak/wózek do taśmy

Stojak/wózek do taśmy

Praktyczny i funkcjonalny stojak do taśmy. W znacznym stopniu ułatwia przewóz i pakowanie towarów. 

Nożyk

Nożyk "Stanley"

Nożyk „Stanley” ze stali węglowej z łamanym ostrzem. Ergonomiczna obudowa sprawia, że użytkownik pewnie trzyma nożyk w dłoni, co pozwala na precyzyjne cięcie. Blokada umożliwia dopasowanie długości ostrza.

Narożnik łamany pod taśmę PP

Narożnik łamany pod taśmę PP

Narożniki łamane, to proste rozwiązanie, które pozwoli uzyskać lepszą zabezpieczenie towaru i opakowań, zmniejszając ryzyko uszkodzenia. Szczególnie przydatne w towarach o ostrych krawędziach. Podłożenie narożnika pomiędzy taśmę, a przewożony przedmiot, zabezpieczy go przed  deformacją.

Kontakt do nas

ul. Zeusa 9
72-006 Mierzyn
+48 604 146 414
+48 91 852 18 89
+48 91 455 59 90
Email: biuro@westpack.pl

Pon - Pt: 8 - 15
Sob: zamknięte
Niedz: zamknięte

Więcej informacji

Wysyłka

Demo

Dostawy realizowane są terminowo w dowolne miejsca w kraju i na świecie.