Kontakt i dojazd

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego

Wyślij email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadzwoń:

+48 604 146 414

+48 91 852 18 89

+48 91 455 59 90

Nasz adres:

Westpack Opakowania Mierzyn
Hurtownia opakowań Szczecin

ul. Zeusa 9

72-006 Mierzyn

woj. zachodniopomorskie

Godziny pracy:

Pon - Pt: 8 - 15

Sob: zamknięte

Niedz: zamknięte

 

 • Torby foliowe i ich popularność

  Torby foliowe stały się niezwykle popularne w codziennym użytku. Znajdujemy je w sklepach, domach i firmach. Akcesoria te mimo, że tak niepozorne potrafią bardzo ułatwiać życie. Przydatne okazują się na zakupach, podczas podróży lub do segregacji różnych artykułów. Zabezpieczają również przed przenikaniem zapachów. W hurtowni West-Pack posiadamy torby foliowe różnego rozmiaru, specjalnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą Firmą w celu ustalenia szczegółów.

 • Papiery toaletowe mocne i komfortowe

  Trudno wyobrazić sobie życie bez użytku papieru toaletowego. Wynalazek ten zawdzięczamy Chińczykom, którzy przyczynili się do wzrostu komfortu codziennej toalety nas wszystkich. Oferowany przez hurtownię West-Pack papier jest mocny, wytrzymały, a jednocześnie niezwykle miły w dotyku. Prowadzimy sprzedaż tego asortymentu zarówno dla użytku domowego, jak i zastosowań w większych instytucjach, firmach, sklepach itp. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo wiele rodzajów papieru toaletowego. Zapraszamy do złożenia wizyty w naszej siedzibie.

 • Kolorowe torby ekologiczne

  Jeśli chcecie Państwo żyć w trosce o nasze środowisko, polecamy szeroki wybór toreb ekologicznych w wielu kolorach. Od ich zwykłych odpowiedniczek wyróżnia je fakt, iż są w 100% biodegradowalne, a więc ulegają całkowitemu rozkładowi. Reklamówki te okazują się być przydatne podczas codziennych zakupów lub innych czynnościach, w których musimy przenieść drobne artykuły. Dla zainteresowanych posiadamy w ofercie, także torby wielokrotnego użytku w wielu różnych wzorach i kolorach. Posiadają mocne uchwyty, więc nawet cięższe sprawunki są im nie straszne.

 • Ręczniki papierowe zawsze pod ręką

  O przydatności papierowych ręczników, nie musimy chyba nikogo przekonywać. Korzystamy z nich w wielu różnych sytuacjach, kiedy potrzeba wysuszyć dłonie, wytrzeć rozlane płyny lub po prostu sprzątnąć kurz. Ręczniki papierowe znajdujemy zarówno w kuchniach jak i toaletach, tak prywatnych jak i publicznych. Pozwalają utrzymać higienę. Mogą być używane np. przy myciu szyb, a czasem zastępują nawet papier toaletowy lub chusteczki higieniczne. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem ręczników papierowych to dobrze trafiliście. Hurtownia West-Pack zaprasza.

 • Wygodny aplikator do taśm paletowych

  W zasobach hurtowni West-Pack w Szczecinie znalazły się, także i wyjątkowo praktyczne aplikatory do taśm pakowych. Z pomocą tego sprytnego urządzenia oklejanie paczek stanie się jeszcze szybsze i wygodniejsze. Ułatwia ono pracę, szczególnie wtedy kiedy mamy do oklejenia naprawdę dużą liczbę paczek. Przy użyciu aplikatora czynność ta zamieni się w przyjemność. Poprawne użycie tego przyrządu zapewnia, że paczka dotrze na miejsce docelowe w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do zakupu aplikatora.

Kontakt do nas

ul. Zeusa 9
72-006 Mierzyn
+48 604 146 414
+48 91 852 18 89
+48 91 455 59 90
Email: biuro@westpack.pl

Pon - Pt: 8 - 15
Sob: zamknięte
Niedz: zamknięte

Więcej informacji

Wysyłka

Demo

Dostawy realizowane są terminowo w dowolne miejsca w kraju i na świecie.